Dr. Recep Şeker; “30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun”

 Dr. Recep Şeker; “30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun”

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Şeker, mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Tarihimizin önemli dönüm noktalarından olan 30 Ağustos Zaferi, Aziz Milletimizin birlik ve beraberlik içinde verdiği onurlu mücadelesi ile kazanılmış büyük bir zaferdir. Bugün, bu büyük zaferin 100’üncü yıl dönümüne ulaşmanın haklı gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.
Bu zafer hepimiz için gurur ve iftihar vesilesidir. Aziz Milletimizin bayrak ve vatan sevgisi, şanlı Ordumuzun kahramanlığı ve cesareti ile tarihimizin büyük destanlarından biri daha yazılmış, bu büyük zafer ile vatanımızın toprakları işgalden kurtarılmış, hepimizin ortak değeri Cumhuriyet’in de temelleri atılmıştır.
30 Ağustos Zaferi, tarih boyunca karşılaştığı tüm engelleri birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ruhuyla, inanç ve kararlılıkla aşan Milletimizin gücünün ortaya koyulması bakımından da büyük anlam ifade etmektedir. Aziz Milletimiz, her türlü imkânsızlıklara rağmen şartlar ne olursa olsun vatanını, bağımsızlığını, milli ve manevi değerlerini canını ortaya koyarak korumuş, varlığına, bağımsızlığına, milli ve manevi değerlerine kastedilmesine asla izin vermemiştir. Bundan sonra da asla izin vermeyecektir. 30 Ağustos zaferi ile üzerinde yaşadığımız bu aziz ve kutsal toprakların ebedi ve ezeli vatanımız olduğu bir kez daha tescillenmiştir. Cumhuriyetimizin 100’üncü yaşını kutlayacağımız 2023 yılı inşallah büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası için bir milat olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin banisi, Büyük Taarruz ’un Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve İstiklal Savaşının bütün kahramanlarını minnetle yâd ediyorum. Vatanımız uğruna toprağa düşen aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla anıyorum.” Dedi.

 

karaman recep şeker garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 “Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
“Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
 Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi
Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi