Türkiye Büyükler Kulüpler Halter Şampiyonası Karaman’da Başladı

Naim Süleymanoğlu Büyükler Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası 481 sporcunun katılımı ile Karaman'da başladı.

 Türkiye Büyükler Kulüpler Halter Şampiyonası Karaman’da Başladı

Türkiye Halter Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan Naim Süleymanoğlu Büyükler Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası, Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Merkez Spor Salonu’nda ilk gün müsabakalarıyla başladı. Şampiyonaya 99 spor kulübünden 277’si erkek, 204’Ü kadın olmak üzere toplam 481 sporcu katıldı.
Merkez Spor Salonu’nda başlayan ilk gün müsabakalarında kadınlar 45-49, 45-55, 55-59, erkekler ise 55-61, 55-61 ve 67-73 kilolarda şampiyonluk mücadelesi verecekler. Şampiyonanın açılış seremonisi ise 2 Eylül Cuma günü saat 14.30’da Merkez Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Karaman’ın spor organizasyonlarına en iyi şekilde ev sahipliği yapmaya devam ettiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Karaman’da spor organizasyonları tüm hızıyla devam ediyor. Ev sahipliğini yaptığımız Naim Süleymanoğlu Büyükler Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası bugün kadınlar ve erkekler kategorilerinde yapılan ilk gün müsabakalarıyla başladı. 4 gün boyunca sürecek müsabakalarda kadınlarda ve erkeklerde 10’ar sıklet olmak üzere toplam 481 sporcumuz birincilik mücadelesi verecek. Şampiyonaya katılan tüm sporcu, antrenör ve hakemlerimize başarılar diler, sağlıklı bir müsabaka olmasını temenni ederim. Tüm sporsever vatandaşları bu heyecanlı şampiyonayı izlemeye davet ediyorum” dedi.
 

karaman halter garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 “Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
“Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
 Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi
Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi