Başkan Demirkollu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıl dönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

 Başkan Demirkollu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Demirkollu yayınladığı mesajında: “30 Ağustos; Türk Milletinin tarihinde dönüm noktası sayılacak savaşların kazanıldığı şanlı zaferin bayramıdır. Türk milleti ve Ordumuz; 30 Ağustos Zaferi'yle her karışı şehit kanlarıyla sulanmış bin yıllık vatanımızı parçalamak isteyenlere hak ettikleri cevabı en iyi şekilde vermişlerdir. Başkomutan Atatürk liderliğinde Türk tarihinin en görkemli zaferlerinden birisi olarak kabul edilen ve 30 Ağustos 1922'de kazanılan bu zafer, Anadolu'nun ebedi Türk yurdu olmasını sağlamıştır.
30 Ağustos Zaferiyle milletimiz, kendi iradesi ve rızası dışında dayatılan her türlü plan ve oyunu iman ve inancıyla tarihin karanlık sayfalarına nasıl gömebileceğini dosta ve düşmana bir kez daha göstermiştir.
Bu vesileyle, başta Mustafa Kemal Atatürk ve bütün silah arkadaşları olmak üzere; Milleti için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyor 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum” ifadelerine yer verdi.
 

önder hoca garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 “Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
“Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
 Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi
Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi