Gençler "Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” Projesinde Buluştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde düzenlenen 'Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” proje çerçevesinde Karaman'da gençler Aktekke 15 Temmuz

 Gençler

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 81 ilde düzenlemiş olduğu “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” projesi Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi’nin ev sahipliğinde Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda düzenlendi. Etkinliğe gençlik liderleri, gönüllü gençler, çocuklar, gençler ve aileleri katıldı. Bir günlüğüne de olsa yapılan etkinliklerle gençlerin telefondan uzaklaşması amaçlandı. Sabah saatlerinde başlayan etkinliğe katılan gençler matrak ve floor curling yarışmalarında hünerlerini sergilerken, söylenen şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendiler.
Etkinlikte kurulan stantlarda resim, ebru, hat, zeka ve akıl oyunları ile el becerilerini geliştirecekleri ve deneyimleyebilecekleri çeşitli sanatsal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra sportif faaliyetler, sokak oyunları ve gönüllülük faaliyetleri de yer aldı.
Gerçekleştirilen etkinliğe çocuklarını getiren aileleri ise yapılan programdan dolayı memnun olduklarını dile getirerek emeği geçenlere teşekkür etti.
 

karaman garaman garamannet sosyal medyadan soysal meydana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 “Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
“Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
 Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi
Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi