ALES Şartı Aranmadan 480 Öğrenci Alınacak

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsünün açtığı Tezsiz Yüksek Lisans programları için başvurular devam ediyor.

 ALES Şartı Aranmadan 480 Öğrenci Alınacak

480 ÖĞRENCİ ALINACAK
2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı’nda Sosyal Bilimler Enstitüsünün 13 farklı ana bilim dalına öğrenci alınacak. Bankacılık ve Finans 20, Beden Eğitimi ve Spor 50, Eğitim Bilimleri (Eğitim Yönetimi Programı) 30, (Eğitim Programları ve Öğretim Programı) 60, Gastronomi ve Mutfak Sanatları 50, İktisat 30, İşletme 30, Manevi Danışmanlık 40, Rekreasyon Yönetimi 30, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 50, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 40, Temel Eğitim (Sınıf Eğitimi Programı) 30, Uluslararası Ticaret ve Lojistik 20 olmak üzere toplam 480 öğrenci kabul edilecek.
ALES ŞARTI ARANMIYOR
Tezsiz Yüksek Lisans programlarına yapılacak başvurular 31 Ağustos 2022 tarihine kadar sürecek ve başvurularda ALES puanı şartı aranmayacak.
Lisansüstü programların ilanlarına başvurular http://basvuru.kmu.edu.tr/ adresinden yapılabilecek. İlanlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye https:// kmu.edu.tr/sbe adresinden ulaşılabiliyor.


 

kmu yuksek lisans garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 “Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
“Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
 Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi
Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi