Gençlik Merkezinin Minik Öğrencileri Dilsiz Dostlarıyla Buluştu

Karaman Gençlik Merkezi'nin ücretsiz yaz etkinliklerine katılan öğrenciler, hayvan barınağını ziyaret ederek, dilsiz dostlarını yakından tanıma

 Gençlik Merkezinin Minik Öğrencileri Dilsiz Dostlarıyla Buluştu

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi, düzenlediği ücretsiz yaz etkinlikleri ile çocuk ve gençlerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Yaz dönemi boyunca bünyesinde açtığı ücretsiz eğitimlerle çocuk ve gençlerin hayallerine dokunan Gençlik Merkezi bu kez hayvan sevgisine dikkat çekmek amacıyla küçük yaş grubu öğrenciler için hayvan barınağı gezisi düzenledi.
Gençlik liderleri ve gönüllü gençlerin eşlik ettiği ziyarette minik öğrenciler dilsiz dostlarıyla yakından ilgilenerek onların beslenme, sağlık ve hijyen konularında yetkilerden detaylı bilgi aldılar.
Düzenlenen ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirten öğrenciler, “Gençlik merkezimiz bünyesinde devam eden yaz etkinliklerimiz eğlenceli ve dolu dolu geçiyor. Neredeyse her gün bizler için önemli olan yeni bilgiler öğreniyoruz ve kendimizi geliştirme fırsatı buluyoruz. Bugünde gençlik liderlerimiz ile birlikte Pati Köyü’nü ziyaret ettik. Bizler için çok güzel bir deneyim oldu. Yetkililerden dilsiz dostlarımız ile ilgili öğrenmediğimiz yeni bilgileri öğrenme fırsatı bulduk. Bizlere bu imkanları sunan herkese teşekkür ediyoruz.”

 

karaman gençlik merkezi garaman garamsannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 “Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
“Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
 Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi
Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi