Karaman’da Görev Değişimi

Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Karaman Vali Yardımcısı Kamuran Mustafa Ballı, Uşak Vali Yardımcılığına atandı.

Karaman’da Görev Değişimi

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, 2022 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan, hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 422 Mülki İdare Hizmetleri sınıfında görev yapan vali yardımcısı, kaymakam, bakanlık merkez teşkilatında görevli olanlar ile hukuk müşavirlerinin yeni görev yerleri liyakat ve kıdemleri esas alınarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile atandı.

Yayımlanan kararname ile Karaman Vali Yardımcısı Kamuran Mustafa Ballı Uşak Vali Yardımcılığına atanırken, Yozgat ilinin Yerköy İlçe Kaymakamı Mustafa Karaca ise Karaman Vali Yardımcısı olarak görevlendirildi.

MUSTAFA KARACA KİMDİR?

Mustafa Karaca 1975 yılında Hatay’ın Dörtyol İlçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Dörtyol’da tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden 1999 yılında mezun olmuştur.

Askerlik görevini yedek subay olarak tamamladıktan sonra 2001 yılında Kocaeli Kaymakam Adayı olarak mesleğe başlayan Karaca, sırasıyla Ankara/Evren, Çankırı/Atkaracalar, Adana/Yumurtalık’ta Kaymakam Vekilliği, Karaman/Ayrancı, Kilis/Polateli’nde Kaymakamlık, Muş ve Niğde’de Vali Yardımcılığı Konya/Karapınar Kaymakamlığı görevlerinde bulunmuştur.

2019 yaz kararnamesi ile Yerköy Kaymakamlığına atanan Mustafa Karaca, evli ve iki çocuk babası olup, iyi derece İngilizce bilmektedir.

karaman görev değişimi garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 “Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
“Daha Sağlıklı Bir Dünya İçin Eylemde Birleşmiş Bir Eczacılık”
 Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi
Mesai Saatleri Yeniden Düzenlendi