Demirer: “Bu Galibiyet Galibiyetlerin İlki Olacak!”

Karaman Futbol Kulübünün bugünkü galibiyetini değerlendiren DEVA Partisi Karaman İl Başkanı Mustafa Burak Demirer; “ Bu Galibiyet önümüzde ki sezonda yaşayacağımız galibiyetlerin ilk adımı olduğuna inanıyorum.” Dedi.

Demirer: “Bu Galibiyet Galibiyetlerin İlki Olacak!”

Karaman Futbol Kulübü bugün 1954 Kelkit Belediye Spor ile yaptığı karşılaşmada 2-0 yenerek 3. Ligde kalma hakkını elde etti.

 

DEVA Partisi Karaman İl Başkanı Mustafa Burak Demirer, Karaman FK’nin bu galibiyeti karşısında çok sevindiğini belirterek; “ Karaman’ın bayrağını yükseklere çekecek olan Karaman Futbol Kulübünün her zaman destekçisi olacağız. Futbol Siyaset üstü bir organizasyondur ben burada sadece Deva Partisi İl Başkanı olarak değil, Karamanlı bir vatandaş olarak belirtiyorum ki; Bu Galibiyet Galibiyetlerin İlk adımı olacaktır. Takımın her bir yöneticisini tebrik ediyorum. Mehmet Ali Han ve Süleyman Han kardeşler futbol alanında Almanya’da büyük başarılar elde ettiklerini biliyorum, İşin ehline emanet olduğundan zerrece şüphem yoktur. Önümüzde ki sene bu günlerde 2. Lige girişimizi konuşacağız. Takımımıza sahip çıkıp, Maddi manevi her türlü destekle Karaman FK’nin arkasında olalım. Gerek Karaman Valiliği gerekse Karaman Belediyesi bütün imkanlarını seferber etmeli” Dedi.

KARAMAN SPOR DEVADAN DESTEK garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı