Dereceye Giren Sporcular Ödüllendirildi

Barolar Birliği ve Avukatlar Günü Hızlı Satranç Turnuvası, yapılan final müsabakalarından sonra sona erdi. Dereceye giren sporcular düzenlenen törende ödüllerini aldılar.

Dereceye Giren Sporcular Ödüllendirildi

Karaman Satranç İl Temsilciliği tarafından organize edilen Barolar Birliği ve Avukatlar Günü Hızlı Satranç Turnuvası final müsabakalarının ardından sona erdi.

Genel kategoride 1. Berk Demir, 2. Mustafa Yıldırım, 3. Sercan Güder, 4. Aykut Yeşil oldu. En iyi kadın sporcular kategorisinde ise 1. Hatice Ecrin Sadıç, 2. Zeynep Keleş, 3. Tuğçe Naz Kurt, 4. Beren Akpınar oldu.

 

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada: “Barolar Birliği ve Avukatlar Günü Hızlı Satranç Turnuvası bugün oynanan 6 tur ile sona erdi. Karaman Barosunun katkılarıyla yapılan turnuvanın ödül töreni Türkiye Barolar Birliği Kadın Hukuk Komisyonu Karaman İl Temsilcisi aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi Avukat Neslihan Akkaya Avukat Aydın Doğan’ın katılımı ile gerçekleşti. Karaman Barosu Başkanı Oktay Yılmaz ve Neslihan Akkaya’ya katkılarından dolayı teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

karaman satramç garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı