Baştuğ: “Ekmeğimizi Bölüşüp, Yemeğimizi Paylaşıyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ ve İzmir Gençlik Kolları İl Başkanı Burak Kotan, üniversite öğrencileriyle sahurda bir araya geldiler.

Baştuğ: “Ekmeğimizi Bölüşüp, Yemeğimizi Paylaşıyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ ve İzmir Gençlik Kolları İl Başkanı Burak Kotan ile birlikte 9 Eylül Üniversitesi öğrencilerinin evinde sahur yaptı.

Ramazan ayının ilk gününde başlatmış oldukları "Soframızı Size Getiriyoruz" diyerek öğrenci evlerinde birlikte yemeğini paylaşan CHP Gençlik Kolları öğrencileri ziyaret etmeye devam ediyor.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ yapmış olduğu açıklamada, “Her geçen gün artan zamlar karşısında vatandaşlarımız geçinemez hale gelmiş durumda, bu zorlu ve sıkıntılı zamanda CHP Gençlik Kolları olarak öğrenci arkadaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Memleketimizin her bir köşesinde ekmeğimizi bölüşüp, yemeğimizi paylaşıyoruz. Şatafatlı, eğlenceli olmasa da ekmeğimizi bölüşebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gencinden yanlışına, herkesin ekonomik zorluklar yaşadığı bu zamanda en güzel şeydir paylaşabilmek” ifadelerine yer verdi.

chp karaman garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı