Milletvekillerinden Müjdeli Haber!

AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser’den Karaman’a yeni sağlık tesisleri müjdesi geldi.

Milletvekillerinden Müjdeli Haber!

AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser, konuyla ilgili olarak yapmış oldukları açıklamada: “Karaman Akçaşehir Beldemize iki hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık hizmetleri istasyonu hizmet binaları yapım işi 2022 yatırım programına alınmıştır. Yaklaşık 500 metrekare kapalı alanlı olarak yapılacak hizmet binaları için proje çalışması İl Sağlık Müdürlüğümüzce başlatılmıştır.

Ayrıca 2021 yatırım programına alınan Ermenek Merkez Devlet Hastanesi yerleşkesine yapılması planlanan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Hizmet Binası için 2022 yılı ödenek temini yapılmış olup, ihale sürecinin başlatılması ile ilgili yetki İl Sağlık Müdürlüğümüze Sağlık Bakanlığınca devredilmiş olup, ihale süreci başlatılmıştır. Yatırımın en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulması planlanmaktadır.

 

Yeni yapılacak sağlık tesislerinin Karaman’ımıza hayırlı uğurlu olmasını diler, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin KOCA’ya ve tüm emeği geçenlere şükranlarımızı sunarız.” dediler.

milletvekilleri garaman garamannet karaman akçaşehir hizmet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı