Erbay: “Gençlerin Geleceği Her Şeyden Daha Önemlidir”

İYİ Parti Karaman Gençlik Kolları Başkanı Burak Erbay, yazılı basın açıklamasında bulunarak, Karaman’ın gençleri için beraberlik ve beraberlik mesajı verdi. Erbay açıklamasında uyuşturucu kullanımı yaşının 12’li yaşlara kadar düştüğünü vurguladı.

Erbay: “Gençlerin Geleceği Her Şeyden Daha Önemlidir”

İYİ Parti Karaman Gençlik Kolları Başkanı Burak Erbay, uyuşturucu kullanımı ve bağımlılık konusu hakkında yazılı basın açıklamasında bulundu. Açıklamasında, ‘Gençlerin geleceği her şeyden daha önemlidir’ diyen Erbay, uyuşturucu kullanımında yaş sınırının 12’lere kadar düştüğünü ifade etti.

Gençler için birlik ve beraberlik mesajı veren Erbay, şunları kaydetti:

“Ülkemizin, Karaman’ın gençleri siyasetten ve her şeyden daha önemlidir. Günümüz şartlarında uyuşturucu kullanımı ve bağımlılık yaşı iyice düşmüş durumdadır. Yaptığımız görüşmeler ve araştırmalar sonucunda bu yaş sınırı neredeyse 12’li yaşlara kadar düşmüş görünüyor. Bu vahim tablodan dolayı bütün sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler ve resmi kurumlarla fikir birliği yapmak istiyoruz. Karaman’ın gençlerini, çocuklarını siyasetin üstünde tutup görüşmek isteyen gençlerimiz için fikirleri olan herkesi davet ediyoruz.

Konu başlığımız Karaman gençliği, çocuklarımız olunca herhangi bir kurum, farklı siyasi görüşlerle aramızda hiçbir kırmızıçizgimiz yoktur ve olmayacaktır. Bunun içindir ki hep birlikte el ele verip,  çok önemli bu konu ile mücadele etmemiz gerektiğini düşünüyoruz.”

iyi parti erbay iyi parti gençlik kolları garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı