Ermenek Belediyesi Öğrencilerin Yanında

Ermenek Belediyesinin öncülüğünde ilçedeki öğrencilere OKS, LGS, YKS, KPSS, DGS, ALES sınavları için ücretsiz kurs imkan sağlanacak.

Ermenek Belediyesi Öğrencilerin Yanında

Ermenek Belediyesi öğrencilerin her zaman yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Belediye tarafından ilçedeki öğrencilere OKS, LGS, YKS, KPSS, DGS, ALES sınavları için ücretsiz kurs imkan sağlanacak.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu:  “Ermenek’ te yaşamak hiçbir çocuğumuz için şansızlık olmayacak. Ermenek’imizi yeniden okur-yazarıyla, bilim adamlarıyla tanınan entelektüel bir yer haline getireceğiz” dedi.
Ermenek Belediyesi tarafından açılacak kurslarda ortaokul 8. sınıf öğrencilerine yönelik OKS, LGS, Lise 11 ve 12. Sınıflar ve mezunlarına YKS, lisans ve ön lisans mezunlarına KPSS, DGS ve ALES gibi sınavlara yönelik ücretsiz kurslar verilecek.

Katılım sayısına göre sınıf ve ders programları oluşturulacağı için kurslara katılmak isteyenlerin Ermenek Belediyesinin şirketi olan Turkuaz Turizm Ltd. Şti’ne 28 Ocak Cuma günü saat 17.00’ye kadar kimlik fotokopileri ile başvurmaları istendi.
ERMENEK BELEDİYESİ garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
Konya Şeker’den Üreticiye Dev Destek
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı