AK Parti Kadroları Bu Kez Vatandaşa 'Yeni Türkiye Ekonomi Modeli'ni Anlattı

Karaman'da AK Parti kadroları, tüm ilçelerde, beldelerde ve kent merkezinde yine sahaya indi. Saha çalışmalarını titizlikle sürdüren ve bir an olsun saha çalışmalarına ara vermeyen AK Parti kadroları bu kez vatandaşa 'Yeni Türkiye Ekonomi Modeli'ni anlatt

AK Parti Kadroları Bu Kez Vatandaşa 'Yeni Türkiye Ekonomi Modeli'ni Anlattı

Karaman'da Cumartesi ve Pazar gününü yine sokaklarda ve esnafların yanında geçiren AK Parti kadroları vatandaşla bir araya gelerek herkesin merak ettiği yeni ekonomik modeli anlattı. Vatandaşlarla bire bir diyalog kuran partililer merak edilen tüm konuları detaylıca birinci ağızdan cevapladı.

Karaman merkezin yanı sıra Ermenek, Sarıveliler, Başyayla, Kazımkarabekir ve Ayrancı ilçesi ve beldelerde de AK neferlerin sahada olduğunu vurgulayan AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan yılmadan, usanmadan ve yorulmadan kapı kapı gezeceklerini ve vatandaşlara doğru bilgileri birinci ağızdan aktaracaklarını söyledi.

Başkan Çağlayan sözlerine şu şekilde devam etti; “Bizler AK Parti kadroları olarak dün olduğu gibi bugünde sahada vatandaşlarımızın yanındayız. Ülkemiz ekonomik saldırılara ve baskılara maruz kalırken Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan dik duruşunu bozmayarak ülkemizi ekonomik olarak baskı altına almaya çalışanlara en güzel cevabı verdi. Dolar ve kur üzerinden oyun oynamaya çalışanların oyunları yerle bir oldu. Bugün biz AK Partiye gönül vermiş yüzlerce neferimiz ile birlikte il genelinde 'Yeni Türkiye Ekonomi Modeli'ni anlatmak üzere sahalardayız. Vatandaşlarımıza yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme projelerimizi anlatan broşürlerimizi dağıtıyor onlardan gelen sorulara cevap veriyoruz. Vatandaşlarımız ülkemiz üzerinde oynanmaya çalışan oyunların farkında. Ben gece gündüz demeden bu davaya gönül veren ve bizlerle sokak sokak, ev ev gezen tüm dava arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Daha öncede dediğim gibi yılmayacağız, yorulmayacağız bu ülkenin menfaatleri için gece gündüz tüm teşkilatlarımız ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Birileri gibi laf slogan değil hizmet üreteceğiz” dedi.

karaman ak parti sokaklarda garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOSGEB’den Genç İstihdamına Büyük Destek
KOSGEB’den Genç İstihdamına Büyük Destek
Emekli Öğretmen Kadir Tuzcu Hakka Yürüdü
Emekli Öğretmen Kadir Tuzcu Hakka Yürüdü