Demirkollu: “Milletimiz, Topyekûn Ülkemizin Geleceğine Sahip Çıkmıştır”

Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Demirkollu: “Milletimiz, Topyekûn Ülkemizin Geleceğine Sahip Çıkmıştır”

Ülke genelindeki bütün vatandaşların, 15 Temmuz gecesi sokaklarda tek yürek olduğunu, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gösterdiklerini ifade eden Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu:

“15 Temmuz gecesi, milletimiz demokrasi mücadelesini ortaya koymuş, ülkenin bağımsızlığına yönelik uluslararası güç odaklarına karşı cevabını vermiştir. Milletimiz, topyekûn ülkemizin geleceğine ve kendi karar verme yetkisine sahip çıkmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti, yaşadığı bu darbe girişiminin karşısında, büyük bir ülke ve millet olduğunu dünya ülkelerine göstermiş, egemenliğine sahip çıkan bir millet olduğu da açıkça görülmüştür. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın bu yıl 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programları için belirlediği “Türkiye Geçilmez” sloganı 15 Temmuz’da milletin yaşadığı ortak duyguyu ifade etmektedir.

Hain darbe girişiminin beşinci yıldönümü olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde 15 Temmuz şehitlerimizi ve gazilerimizi ve bu vesile ile vatan toprağı uğruna canlarını feda eden bütün şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Kemal Önder Demirkollu garamannet garaman Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ