Karaman’dan 3 Firma "İSO İkinci 500" Listesinde Yer Aldı

Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında Şimşek Bisküvi A.Ş, Anı Bisküvi A.Ş, ve Modern Çikolata A.Ş’de yer aldı.

Karaman’dan 3 Firma

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan “Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasına giren Karaman firmalarından Şimşek Bisküvi A.Ş, Anı Bisküvi A.Ş, ve Modern Çikolata A.Ş'yi  tebrik ederek teşekkür mesajı yayımladı.

Alkan, yayınladığı mesajında: "İstanbul Sanayi Odası tarafından yaptırılan; 2020 Yılı araştırmasına göre Türkiye'nin  İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında Şimşek  Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş  55. sırada, Anı Bisküvi, Gıda ve San. A.Ş 93. sırada ve Modern Çikolata Gıda San. Ve Tic. A.Ş  103. sırada yer almıştır.

İlimizin tanınması, ekonomik anlamda güçlenmesi, istihdama katkı sağlaması ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesi adına bu sanayi kuruluşlarımızın listeye girmesi bizleri son derece gururlandırmıştır. Ülkemizde ve tüm dünyada  salgını devam eden koronavirüsün bi an önce bitmesi ve yaşadığımız normalleşme dönemini en iyi şekilde atlatarak önümüzdeki yıllarda daha fazla firmamızın listede bulunması en büyük temennimizdir.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu başarıda emeği geçen Firmalarımızın yetkililerini ve çalışanlarını tebrik eder; gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer almalarını ve başarılarının devamını temenni ederim." ifadelerine yer verdi.

şimşek anı modern garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ