Genç Antrenör Yavuzaslan’dan Altın Madalya

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü atletizm antrenörlerinden Zafer Yavuzaslan, 5. Uluslararası Erciyes Ultra Sky Trail Dağ Maratonu 40 yaş altı erkeklerde altın madalyanın sahibi oldu.

Genç Antrenör Yavuzaslan’dan Altın Madalya

Uluslararası Patika Koşuları Birliği (ITRA) tarafından tanınan ve Türkiye'nin yanı sıra, ABD, Rusya, Güney Afrika, Sırbistan, İngiltere, Danimarka, İsveç, Ukrayna ve İran'dan 250 sporcunun katıldığı 5. Uluslararası Erciyes Ultra Sky Trail Dağ Maratonunda Karaman Gençlik ve Spor Kulübü adına yarışan Zafer Yavuzaslan, 40 yaş altı erkeklerde 64 kilometre kategorisinde altın madalyanın sahibi olarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Daha öncede Alanya’da düzenlenen Merrell Alanya Ultra Trail 2021 yarışlarında mücadele eden genç antrenör Yavuzaslan, 76 kilometre erkekler kategorisinde üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi olmuştu.

5. Uluslararası Erciyes Ultra Sky Trail Dağ Maratonu yarışlarında gösterdiği performansla 64 kilometre 40 yaş altı erkeklerde birinci olan Zafer Yavuzaslan’ı tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, başarılı antrenörün elde ettiği sonuçtan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, başarısının devamını diledi.

karaman atletizm garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ