CHP İl Teşkilatı Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver ve beraberindeki il teşkilatı, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiler.

CHP İl Teşkilatı Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman örgütü TBMM ve CHP Genel Merkezini ziyaret ettiler. CHP İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Sarıveliler İlçe Başkanı Ahmet Ersan, Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan, İl Başkan Yardımcıları Zafer Kortak, Şevket Varol, Gençlik Kolları MYK Üyesi Yusuf Baştuğ ve Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Durmaz Ankara’da temaslarda bulundular. 25 Mayıs Salı günü TBMM de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında grup toplantısı gerçekleştirdiler. 26 Mayıs Çarşamba günü Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı, Ahmet Akın, Seyit Torun ve Parti Sözcümüz Faik Öztrak’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Cem Kağnıcı: “2 gün Ankara’da bazı temaslarda bulunduk. Milletvekilimiz İsmail Atakan Ünver, Sarıveliler İlçe Başkanımız Ahmet Ersan, Göktepe Belediye Başkanımız Mustafa Doğan ve yönetici arkadaşlarımızla TBMM de grup toplantımıza katılıp, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Genel Başkan Yardımcılarımız Oğuz Kaan Salıcı, Ahmet Akın, Seyit Torun ve Parti Sözcümüz Faik Öztrak’ı makamlarında ziyaret ettik. Grup toplantımız Genel Başkanımızın ülkemizin gündemini değerlendirip, partimizin sorunların çözümü konusunda ki politikalarını net bir şekilde milletimiz ile paylaştığı verimli bir toplantı oldu. Ülkemiz maalesef mevcut iktidar tarafından yönetilemez hale gelmiştir. Hiçbir soruna çözüm üretemeyen, vatadaşın sesine kulak tıkayan ve mafya liderlerine teslim olmuş bir iktidar ulusumuz için umutsuzluğa yol açmaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak milletimizin sorunlarını biliyoruz, bütün yurttaşlarımızı dinliyoruz ve sorunların çözümü için çalışıyoruz. Acilen seçime gidilip ülkemizin karanlıklardan aydınlığa çıkması için Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına ihtiyaç vardır. Bütün kadrolarımız ülkemizi refaha çıkarabilecek donanıma, heyecana ve enerjiye sahiptirler. “Biz hazırız” bu cennet vatanın ve aziz milletimizin umutlarını yeniden yeşertmeye. Ziyaretlerde ayrıca Karaman’ımızın sorunlarını genel merkezimize ilettik. Karaman örgütlerimizin ve Göktepe Belediyemizin yapmış oldukları başarılı çalışmalar hakkında bilgi verdik. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Göktepe’de Mustafa Doğan başkanımızın önderliğinde kurulan kadın kooperatifinin çalışmalarını takdirle karşıladılar. Cumhuriyet Halk Partisi Karaman örgütleri olarak şehrimizin sorunlarını tespit ederek, hemşerilerimizin sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

chp karaman garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOSGEB’den Genç İstihdamına Büyük Destek
KOSGEB’den Genç İstihdamına Büyük Destek
Emekli Öğretmen Kadir Tuzcu Hakka Yürüdü
Emekli Öğretmen Kadir Tuzcu Hakka Yürüdü