KMÜ Ailesi Bayramlaşma Programında Bir Araya Geldi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Rektör Prof. Dr. Namık Ak, üniversite personeli ile bir araya gelerek bayramlaştı.

KMÜ Ailesi Bayramlaşma Programında Bir Araya Geldi

Üniversitede her yıl düzenlenen bayramlaşma töreni bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle açık alanda sosyal mesafe kurallarına uyularak yapıldı.

"ÜNİVERSİTEMİZ SİZLERİN GAYRETLERİ İLE DAHA GÜZEL YERLERE GELECEK"

Üniversite personelinin bayramını tebrik eden Rektör Namık Ak, bayramlaşmanın ardından kısa bir konuşma yaptı. Rektör Namık Ak, “Müslümanların yaşadığı coğrafyalarda göze çarpan birtakım sorunların yanı sıra özellikle Filistin’de yaşanan, İsrail’in gerçekleştirdiği katliamdan dolayı bir yanımız buruk bir bayram geçirdik. Bugün bu törene iştirakiniz ve hassasiyetiniz için hepinize teşekkür ediyor ve bayramınızı tebrik ediyorum. Sizlerin sayesinde bu seviyeye ulaşan üniversitemiz yine sizlerin gayretleri ile çok daha güzel yerlere gelecek. Hep beraber, kardeşlik hukuku içerisinde, kenetlenerek hedefe ilerlemeye devam edeceğiz. Hepinize başarılar ve esenlikler diliyorum.” dedi.

Bayramlaşma programı, tüm personelin bayramlaşması ve iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.

kmu bayramlaşma garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İnce: “Bu iktidardan da Bu Muhalefetten de Kurtulmak Lazım”
İnce: “Bu iktidardan da Bu Muhalefetten de Kurtulmak Lazım”
KÖYDES Tahsisat Komisyonu Toplantısı Yapıldı
KÖYDES Tahsisat Komisyonu Toplantısı Yapıldı