Dr. Recep Şeker: “Tüm Hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü Kutluyorum”

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Hemşireler Günü ve Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Dr. Recep Şeker: “Tüm Hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü Kutluyorum”

Şeker mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Hemşirelerimiz Koruyucu sağlık hizmetleri ve tedavi edici sağlık hizmetlerinde çok önemli görevler üstlenerek yurdumuzun dört bir köşesinde yaz kış, gece gündüz, yağmur çamur demeden her koşulda kutsal ve onurlu görevlerini büyük bir özveri ile yerine getirerek fedakârca çalışmaktadırlar.

Vatandaşlarımıza umut ve yaşama sevinci kazandırabilmek için ihtiyaç duydukları sevgi, şefkat ve ilgiyi göstererek tedavi ve bakımın uygulanmasında anahtar rol oynayan hemşirelerimiz, sabır, hoşgörü ve özveri ile din, dil ve ırk ayrımı gözetmeksizin tüm insanlara sağlık hizmeti sunmaktadırlar.

Yaşadığımız Koronavirüs salgını döneminde tüm sağlık çalışanları ile birlikte en ön safta yer alarak çok önemli görevler üstlenen “Halka Hizmet, Hak’ka Hizmet” düsturu ile insana hizmet ilkesine kendisini adamış, hemşirelerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza bu özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı en kalbi şükranlarımı sunuyorum.

Karaman ilimiz başta olmak üzere, ülkemizin dört bir yanında görev yapan tüm hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü ve Haftasını en içten dileklerimle kutlar; sağlık, esenlik ve meslek hayatlarında üstün başarılar diliyorum.” dedi.

karaman garaman garamannet karaman haberleri recep şeker ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İnce: “Bu iktidardan da Bu Muhalefetten de Kurtulmak Lazım”
İnce: “Bu iktidardan da Bu Muhalefetten de Kurtulmak Lazım”
KÖYDES Tahsisat Komisyonu Toplantısı Yapıldı
KÖYDES Tahsisat Komisyonu Toplantısı Yapıldı