Emrah Metik: “Bayramı Bayram Yapalım”

Karaman Boynuinceli Yörükleri Derneği, Ramazan Ayında ihtiyaç sahiplerine ulaşarak yardım kolileri ve bayramlık hediye etti.

Emrah Metik: “Bayramı Bayram Yapalım”

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Karaman Boynuinceli Yörükleri Dernek Başkanı Emrah Metik: “Bu senede sosyal vefa sorumluluğumuzu, hayırseverlerle ihtiyaç sahibi aileler arasında gönül köprüsü kurduk. 100’e aşkın ihtiyaç sahibi aileye ulaşarak Ramazan kolileri hediye ettik. Aynı zamanda yine 100’e aşkın evladımıza bayramlık hediye edip yüzlerini güldürerek, önümüzdeki bayram sevinçlerine ortak olduk.

Hedefimiz yardımlaşmayı sadece Ramazan Ayında değil, Kurban Bayramı ve diğer aylara da yaymaktır. Yurtdışından gelecek olan bağışlarla bu Kurban Bayramında bir ilki gerçekleştirip" Gelin Bu Kurbanı Memlekette Kestirelim, Vatanımızda Ki İhtiyaç Sahiplerine De Bayram Ettirelim. "  kampanyasıyla gelecek olan kurban bağışlarıyla gönüllerde köprü olmaya devam edeceğiz İnşaallah. Karamanlı hemşerilerimizim, gurbetçilerimizin, Türk ve İslam Âleminin Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.

emrah metik garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOSGEB’den Genç İstihdamına Büyük Destek
KOSGEB’den Genç İstihdamına Büyük Destek
Emekli Öğretmen Kadir Tuzcu Hakka Yürüdü
Emekli Öğretmen Kadir Tuzcu Hakka Yürüdü