AK Parti İl Teşkilatı Anneleri Unutmadı

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan ve il teşkilatı 9 Mayıs Anneler Günü vesilesiyle annelere özel ziyaretlerde bulundu.

AK Parti İl Teşkilatı Anneleri Unutmadı

 “Sevgili Peygamber efendimizin (SAV) “Cennet annelerin ayakları altındadır.” Anne yeri asla doldurulamayan en değerli varlıklarımızdır” diyen, AK PARTİ Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan 9 Mayıs Anneler Günü vesilesiyle yayınladığı mesajında: “Ana başa taç imiş her derde ilaç imiş, Bir evlat pir olsa da anaya muhtaç imiş, diye boşuna dememişler. İlk öğretmenimiz, yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz, büyük destekçimiz ve yaşamdaki en önemli hazinemiz olan analarımız, çektikleri zorluklar nedeniyle baş tacı edilmiştir. Ve sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır. Annelerimize karşı olan gönül borcumuzu her ne yapsak ödeyemeyiz” dedi

Başkan Çağlayan, mesajının devamında: “Evlatları için tüm zorluklara göğüs geren, Korona virüsle mücadele sürecimizde de evde kalan çocuklarımızın öğretmeni, arkadaşı herşeyi annelerimizdir. Bu süreçte yorulmadan, usanmadan, çocuklarımızın üstüne titreyen, onların hem sağlığını koruyan hem de gelişimlerini en güzel şekilde sürdürmelerine yardımcı olan annelerimiz, gizli kahramanlarımızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit anneleri olmak üzere, baş tacımız olan tüm annelerimizin “Anneler Gününü” kutluyor, sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.Ahirete intikal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum" dedi

BAŞKAN BU ÖZELDE GÜNDE ANNELERİ UNUTMADI

Ak Parti İl Başkanı Çağlayan ve teşkilatı bu zorlu dönemde fedakâr ve cefakar kendilerini çocuklarına adayan anneleri ziyaret ederek Anneler Günü kutladı.

Ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Çağlayan: “Her anne özeldir ancak engelli çocukları olan evladı şehit olmuş anneler bizim için çok daha özeldir. Onlar çocuklarını vatana ve millete feda ederek bütün milletin annesi olmuşlardır. Bütün hayatın zorlukları içinde kendilerini evlatlarına adayan çocuklarının gözleri görmeyen iki anneyi Bedensel ve zihinsel engelli evladı olan anneyi, Evladı şehit olmuş anneyi, mülteci bir anneyi ,yardım sever ve yetim annesini ziyaret ederek Anneler Gününü Kutladık” dedi.

karaman haberleri karaman ak parti garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOSGEB’den Genç İstihdamına Büyük Destek
KOSGEB’den Genç İstihdamına Büyük Destek
Emekli Öğretmen Kadir Tuzcu Hakka Yürüdü
Emekli Öğretmen Kadir Tuzcu Hakka Yürüdü