İYİ PARTİ’DEN MEDYA BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET

İYİ PARTİ’DEN MEDYA BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET

İyi parti Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu  yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Karaman Medya Basın  Birliğini ziyaret etti.
Karaman Medya Basın Birliğin Başkanı Faruk Oflaz’a Karaman için hedeflerini anlatan İyi Parti İl Başkanı Hatipoğlu, farklı bir siyaset kültür anlayışı ile yola çıktıklarını dikkat çekti.
Karaman’da görev yapan siyasilerin ayrıştırıcı sözleri ve yüksek perdeden konuşmaları halk tarafından rağbet görmediğini tam tersine de tepki çektiğini işaret eden Hatipoğlu, Karaman’da gençlerin artık işsizlikten bunalıma düştüklerini ifade etti.
Kangrenleşen sorunlara çözüm için yola çıktıklarını anlatan Hatipoğlu, "Halkın içerisindeyiz. Alnımız ak bir şekilde geziyor vatandaşlarımızı dinliyoruz. İnsanlar parti gözetmeksizin mevcut siyasilerle bu işin yürümediğini ifade ediyor ve partimizi umut olarak görüyorlar. Bizlerde bu amaç uğruna yollara düştük. Partimize her siyasi görüşten vatandaşlar katılım sağlıyor. Bu anlamda partimiz vatandaşlarımızı bir potada buluşturan bir parti. Bu yolda bizler kişilerin siyasi görüşüne, etnik kökenine, zenginliğine, yokluğuna bakmaksızın önce ülkem anlayışı doğrultusunda hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızdan büyük teveccüh gören partimiz gerçek demokrasiyi önce parti içerisinde sonra toplum içerisinde sağlam bir yapıya kavuşturacak, milletimizin umudu noktasında vatandaşlarımızı ötekileştirmeksizin hizmete taliptir. Bunu halk görüyor ve ilk seçimde bu görüş sandıkta karşılığını bulacağına gönülden inanıyorum ” dedi.

iyi parti iyi parti karaman garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ