Atilla Zorlu Başkanlık Koltuğunu Minik Bahar’a Bıraktı

Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu Anaokulu öğrencisi Bahar Kırındı’ya bıraktı.

Atilla Zorlu Başkanlık Koltuğunu Minik Bahar’a Bıraktı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Atila Zorlu makamını bu yıl Anaokulu öğrencisi Bahar Kırındı’ya bırakarak şunları söyledi: “Çocuklarımıza armağan edilen bugünü, ülkemizde yaşanan salgın sebebiyle coşkuyla kutlayamamanın burukluğunu yaşamaktayız . Öncelikle Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün "Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz." sözünü hatırlatarak Mustafa Kemal Atatürk’ün hem Türk hem de bütün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. O büyük yürek Cumhuriyeti sizin gibi minik kalplere emanet etti. Bu da Atatürk’ün Türk çocuklarına Türk gençlerine ne kadar güvendiğini gösteriyor. O yüzden ben de koltuğumu bugün sizlere emanet etmekten mutluluk duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Zorlu sözlerine şu şekilde devam etti:

“Nutuk Cumhuriyet'imizin yol haritasıdır, Nutuk bize Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emanetidir, Nutuk siz evlatlarımızın da baş ucu kitabı olduğunu belirterek minik öğrencimize çocuklar için hazırlanan Nutuk kitabı ve oyuncak hediye etti. Ayrıca çocuklar için hazırlanan nutuk kitabından almak isteyen vatandaşlarımız kitaplarını Pazartesi’den itibaren belediyemizden temin edebilecekler.”

karaman garaman garamannet atilla zorlu karaman ermenek atillazorlumesaj23nisan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ