Atila Zorlu’nun Eğirdir ve Beyşehir Ziyaretleri

Ermenek ekonomisi ve turizmine katkıda bulunmak ve buna benzer örnekleri yerinde görmek ve değerlendirmek adına Eğirdir ve Beyşehir göllerinde bir dizi incelemelerde bulunuldu.

Atila Zorlu’nun Eğirdir ve Beyşehir Ziyaretleri

Eğirdir ve Beyşehir Belediye Başkanları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Atila Zorlu, beraberinde Ermenek Belediyesi Birim amirleriyle birlikte bölgede bulunan baraj gölü ve çevrelerinde incelemelerde bulunuldu.

Özellikle Eğirdir SAREM (Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü)’nde incelemelerde bulunan Başkan Atila Zorlu ve beraberindeki heyet, bölgede bulunan zengin su kaynaklarını daha verimli kullanmak ve Turkuaz Baraj gölü üzerinde göle uygun balıkçılık ve su ürünleri hakkında uygulamalar ile bölgede bu konudaki istihdamı artırmak konusunda karşılıklı proje ve fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Belediye Başkanı Atila Zorlu, her iki ziyaretimizde göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ve Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’a teşekkür ederek, kendilerini de en kısa zamanda Ermenek’te ağırlamaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.

atilla atilla zorlu garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ