Başkan Demirkollu’dan Polis Haftası Mesajı

Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu Türk Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Demirkollu’dan Polis Haftası Mesajı

Başkan Demirkollu mesajında; “Ülkemizin ve milletimizin güvenliği ve huzuru için, kamu düzeninin sağlanmasında mesai mefhumu gözetmeksizin, gece-gündüz kahramanca her türlü sıkıntıya katlanarak en zor şartlarda bile Milletimize hizmet veren Türk Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıldönümünde fedakâr Polislerimizin duygu ve heyecanını paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Güvenliğimizin teminatı olan Türk Polis Teşkilatı vatanımızın her köşesinde Bayrağımızın dalgalanmasını sağlamak üzere canını hiçe sayarak bu ulvi görevi yerine getirmektedir. Emniyet Teşkilatımız bu üstün hizmet anlayışı ve özverisinden dolayı Aziz Milletimizin iftihar kaynağı olmuş ve aynı zamanda terör ve örgütlü suçlarla mücadelede ortaya koyduğu başarıyla toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Bu sayede Emniyet Teşkilatımız her zaman Milletimizin sığındığı şefkat kapısı olmuştur.

Türk Polis Teşkilatı, Devletin sağladığı imkânlar sayesinde teknolojisini ve kapasitesini artırarak aynı paralelde imkân ve kabiliyetlerini de artırmış ve kendisini çağın gereklerine intibak ettirmiştir. Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 176. yılında; Vatanımızın huzur, güven ve asayişinin sağlanmasındaki üstün gayret ve başarılarından dolayı her kademedeki polislerimizi tebrik ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; görevleri başında Şehit düşen kahraman Polislerimize Allah´tan rahmet diliyor, Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

karaman gazeteciler cemiyeti başkan garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
“Yeni Basın Yasası Dayatmadır!”
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ
REKTÖR NAMIK AK FARKINI GÖSTERDİ BAHAR ŞENLİKLERİ YAPILACAK DEDİ