KARAMAN HALKI SELAHATTİN PEKOĞLU'NU VEKİL OLARAK GÖRMEK İSTİYOR

KARAMAN HALKI SELAHATTİN PEKOĞLU'NU VEKİL OLARAK GÖRMEK İSTİYOR

Uzun yıllardır Karaman Berberler ve Kuaförler odası başkanlığını yürütmekte olup, Türkiye Berberler Ve Kuaförler Federasyonu Denetim Kurulu Başkanlığı yapan Selahaddin Pekoğlu Milliyetçi Hareket Partisinde Aktif görevlerde halen Karaman MHP İl başkan yardımcılığı görevini başarı ile yürütmektedir. Aynı zamanda Kirişçi mahallesi muhtarlığını çok aktif bir şekilde sürdükmektedir. Adeta esnafın ve halkın temsilcisi olarak görülen Selahattin başkanımızı Karaman halkı ile yaptığımız görüşmelerde Ankara da şehrimizin ve memleketimizin savunucusu olarak görmek istediklerini belirttiler. Halkımızın yoğun isteği üzerine Selahattin başkanımızla röportajımızı gerçekleştirdik.

Haber sitemizle yapmış olduğu röportajda:

Esnafın ve halkın sorunlarını biliyorum. Onlara yardım etmek Allaha hizmet etmek kadar önemli bir konu olduğunu belirtti. Esnafımız ekmeğini kazanamazsa Türkiye diye bir yer kalmayacağını Milletvekilliği adaylığımı koyarak ve kazanarak bütün ülkeye duyaracağım. Ülkemizin yapı taşı esnaftır...
Sonrasında diğerleri gelir.

Ben yıllardır esnafımızın halkımızın yanında olarak sahalardan hiç ayrılmadım ayrılmayıda düşünmüyorum. Milletvekillğini bir makam olarak değil halkımıza ve ülkemize daha iyi hizmet edebilmek için tercih ettim.

Sizin sesiniz olmaya geliyorum...

Diyerek açıklamalarda bulunan Selahaddin Pekoğlu Başkanımıza başarılar diler. Allah yar ve yardımcısı olsun dileklerimizi iletirim. Başkanımızın Karaman Halkının yoğun isteğini geri çevirmeyeceğini düşünerek başarılar dileriz.

selahattin pekoğlu berberler odası başkanı selahattin pekoğlu türkiye berberler ve kuaförler odası denetim kurulu başkanı selahattin pe selo başkan garaman garamannet selahattin pekoğlu milletvekili karaman mhp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Başkan Demirkollu’dan Polis Haftası Mesajı
Başkan Demirkollu’dan Polis Haftası Mesajı
Konya'da Türk Yıldızları'na ait gösteri uçağı düştü! Pilottan acı haber
Konya'da Türk Yıldızları'na ait gösteri uçağı düştü! Pilottan acı haber