ERMENEK BELEDİYEMİZDEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI HEDİYE

ERMENEK BELEDİYEMİZDEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI HEDİYE
Belediye Başkanı Atila Zorlu ve Ermenek Belediyesi Kadın Meclisi iş birliği ile 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Ermenekli kadınlarımıza bir farkındalık hediyesi olarak zeytin fidanı ve maske dağıtılacaktır. Zeytin fidanı dağıtımı 8 Mart pazartesi günü saat 10:00 ila 12:00 arasında eş zamanlı Lütfi Elvan Kent Meydanı, Yanan eski Kuran kursu önü ve Ahmet Keleşoğlu camii önü olarak 3 noktada dağıtılacaktır.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Atila Zorlu, Kadınlarımız hayatımıza çok şey kattı. Bu yıl istedik ki, kadının emeğine, eylemine, varlığına, bilgisine ve birikimine değer kazandıracak bir hediye ile teşekkür edelim. Bizim yönetim anlayışımızda, kadınlarımızın toplumun mimarları olduğunu asla unutmayacağız. Ermenek'in geleceğini kadınlarla birlikte kuracağız.
1500 adet zeytin fidanının Ermenekli kadınlarımızın elinde berekete ve aydınlanmaya dönüşeceğine vurgu yapan Başkan Zorlu, Ülkemizin ve ilçemizin kalkınmasında kadının varlığını ve emeğini çok önemsiyoruz. "Zeytin" ağaçların bilgesidir. Yaşamın bilgesi kadınlarımızın elinde bu fidanlar, bu topraklarda berekete ve aydınlanmaya dönüşecektir. Zeytin; birliktir, berekettir, adalettir, sevgidir sevinçtir, katıktır, umuttur. Bu duygularımızı bu topraklarda birlikte yeşerteceğiz. Eğitimde, üretimde her alanda kadınlarımız ile birlikte seferberlik içinde olacağız. Beraber çalışacağız, birlikte başaracağız.
Bu duygu ve düşüncelerimle, varlığı ile hayatımızı güzelleştiren tüm kadınlarımızın; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlar, sevgi ve saygılarımı sunuyorum ifadelerini kullandı.
ATİLLA ZORLU atilla zorlu ermenek garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZEMBİLLİ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ABDULLAH ER SEÇİMLERE HAZIR
ZEMBİLLİ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ABDULLAH ER SEÇİMLERE HAZIR
BELEDİYE EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR TARAFINDA
BELEDİYE EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR TARAFINDA