Başkan Ünüvar; “Genel Başkanımızın Etrafında Kenetleneceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman İl Başkanı Mahmut Ünüvar, yaklaşan 13. Olağan Büyük Kurultay nedeniyle bir açıklama yayımladı. Ünüvar, ‘’Karaman İl Teşkilatı olarak liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in izinde ve emrindeyiz’’ dedi.

Başkan Ünüvar; “Genel Başkanımızın Etrafında Kenetleneceğiz”

Devlet Bahçeli liderliğindeki Milliyetçi Hareket Partisi’nin, siyasette üstlendiği tarihi sorumluluğu fedakârlık bilinciyle yerine getirdiğini belirten Başkan Ünüvar açıklamasında; ‘’Tüm yurtta gerçekleştirilen ilçe ve il kongrelerimizin iradesiyle, ülke olarak içinde bulunduğumuz bu zorlu süreci yerelde göğüsleyecek kadrolar belirlenmiş ve Büyük Kurultay sürecine girilmiştir. Partimizin dün gerçekleştirdiği MYK toplantısında Kurultay günü olarak 18 Mart 2021 belirlenmiş ve Bilge Liderimiz genel başkanlık adaylığını açıklamıştır. İlçe, il kongrelerimizdeki şuur ve heyecanın katlanarak Büyük Kurultayımıza yansıyacağına olan inancımız tamdır.

1969’da Türk Milleti’nin gönlünde yeşeren partimiz, gücüne güç katarak 52 yılı geride bırakmıştır. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey; Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’den devraldığı bayrağı daima yükseğe taşımış, akıl, fazilet, bilgi birikimi ve kültür ile partimizi Türk siyasetinin kilit partisi haline getirmiştir. Partimiz bu süreçte; meseleleri, gelişmeleri ve gündemi milli beka hassasiyetiyle ele alarak çalışmalarına istikamet vermiştir. Yakın dönemin siyasi olayları, iç ve dış tahrikleri ele alındığında Genel Başkanımızın neleri göze aldığı, ilkeli duruşu, samimi tavrı ve sabırla hangi engelleri aştığı net bir şekilde anlaşılacaktır.

Gururla ifade etmeliyim ki, bu hassas dönemde Genel Başkanımız ve izindeki tüm kadrolarımız görevlerini hakkıyla yerine getirmişlerdir. Çanakkale Zaferi’nin sene-i devriyesine denk gelen Büyük Kurultayımızın ardından yenilenen tüm kadrolarımız Cumhuriyetimizin 100. yılını kucaklayacak ve Genel Başkanımızın izinde yolculuğuna azimle devam edecektir. 18 Mart Perşembe Günü yapılacak olan 13. Olağan Büyük Kurultayımızda, Karaman Teşkilatı ve bağlı kadrolarımızla Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in etrafında kenetleneceğiz’’ sözlerine yer verdi.

mhp il başkanı mahmut ünüvar garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZEMBİLLİ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ABDULLAH ER SEÇİMLERE HAZIR
ZEMBİLLİ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ABDULLAH ER SEÇİMLERE HAZIR
BELEDİYE EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR TARAFINDA
BELEDİYE EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR TARAFINDA