ŞEREF KUKU İLÇE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ŞEREF KUKU İLÇE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Smmm Şeref Kuku Karaman Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

KUKU yapmış olduğu açıklamada ülkemizin bu günlerinde görev zamanıdır. Varsa nasibimizde hayırlı bir iş hayırlı bir icraat Allahın izniyle layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız dedi.

ŞEREF KUKU KİMDİR ?

“14.09.1966 Karaman doğumluyum. İlk, orta, lise tahsilimi Karaman’da tamamladım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünü bitirdim. Halen Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İşletme Muhasebe – Denetim dalında yüksek lisans öğrencisiyim. Askerliğimi 213.kısa dönem olarak Çorlu’da yaptım. Özel sektörde uzun yıllar muhasebe müdürü olarak görev aldım.

1999 yılından buyana serbest muhasebeci mali müşavir olarak çalışmaktayım. Karaman SMMM Odasında Denetleme Kurulu Başkanlığı, Bumas Bulgur’da Denetleme Kurulu üyeliği, Okul Aile Birliği Başkanlığı görevlerinde bulundum.

14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan Partimizde Kurucu İl Yönetim Kurulu üyesi ve Yürütme Kurulu üyesi olarak görev yaptım. 2014 de yapılan seçimlerde İl Disiplin Kuruluna seçildim. 2017 Mart döneminde Siyaset Akademisi eğitimimi bitirdim.

Evli 2 çocuk babasıyım. Kuruluşunda adım gibi şeref duyduğum Partimde hizmet etmek için, yapılacak olan seçimlerde Merkez İlçe Başkanlığına adayım. Karaman için davam için hizmet için yola çıkıyorum.”

seref kuku seref kuku ak parti ilçe başkan adaylığı garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOSGEB’den Genç İstihdamına Büyük Destek
KOSGEB’den Genç İstihdamına Büyük Destek
Emekli Öğretmen Kadir Tuzcu Hakka Yürüdü
Emekli Öğretmen Kadir Tuzcu Hakka Yürüdü