ERMENEKTE 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk, sonsuzluğa göçüşünün 82. yıl dönümünde tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de saygı ve özlemle anıldı.

ERMENEKTE 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ
10 Kasım için ilçemizde ilk tören, Hükümet Meydanında Atatürk Anıtına Ermenek Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığının çelenk koymasıyla başladı.
Atamızın hayata gözlerini yumduğu saat olan 09.05'te, sirenler eşliğinde tüm ilçede yaşam durdu ve saygı duruşunda bulunuldu. Okunan İstiklal Marşıyla birlikte, bayraklar yarıya indirildi ve anıttaki tören sona erdi.
10 Kasım törenlerine, saat 09:30 da Ahmet Keleşoğlu Kültür merkezinde Ermenek Fikriye ve Mehmet Çakır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan program, Saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılmasıyla devam etti. Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan şiirlerin okunması, video gösterimi ve akabinde oratoryo gösterilerinin ardından program son buldu.
Törene, İlçe Kaymakamımız, İlçe Garnizon Komutanımız, Belediye Başkanımız, Cumhuriyet Başsavcısı, Adalet Komisyonu Başkanı, İlçe Parti Başkanları, Daire Amirleri, Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Öğrenci ve Öğretmenlerle birlikte vatandaşlarımız katıldı.
Ermenek 10 kasım garaman garamannet ermenek atilla zorlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Vergi, ceza ve harçlara yüzde 36,20 zam
Vergi, ceza ve harçlara yüzde 36,20 zam
ACİL MARKET ELEMANI ARANIYOR
ACİL MARKET ELEMANI ARANIYOR