SAVAŞ KALAYCI COVID-19 DENETİMİNE KATILDI

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İçişleri Bakanlığının 81 ile gönderdiği “Coronavirüs Denetimleri” genelgesi kapsamında ilimiz çarşı merkezindeki esnaflara yönelik denetime katıldı.

SAVAŞ KALAYCI COVID-19 DENETİMİNE KATILDI
  T.C. içişleri Bakanlığının talimatlarıyla çarşı merkezinde bulunan esnaflara yönelik covid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleşen denetime Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, Karaman Belediye Başkanı Kalaycı ve protokol heyeti katıldı. Denetimde covid-19 hastalığına karşı alınan önlem ve tedbirlerin uygulanıp uygulanmadığı kontrol edildi. Vali Işık ve Başkan Kalaycı tarafından, iş yeri sahiplerine kurallara uyma noktasında maske, mesafe ve temizlik konusunda daha duyarlı olmaları hatırlatıldı.
 
        Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Savaş Kalaycı; Covid-19 virüsünün ülkemizde görülmeye başladığı günden bu yana tedbir ve önlem çalışmalarına başladıklarını, gece – gündüz demeden şehrin her bölgesinde dezenfekte ve temizlik çalışması yapıldığını, belediyenin kendi imkanlarıyla ürettiği maskelerin her eve ulaşacak şekilde dağıtıldığını, halen semt pazarları, çarşı gibi vatandaşların yoğun olarak kullandığı bölgelerde maske dağıtımının devam ettiğini söyledi.
 
        Denetimler kapsamında Karaman Belediyesi Zabıta Ekipleri ise çarşı merkezinde vatandaşlara maske dağıttı.
 
 
 
  
  
  
KARAMAN denetimler savaş kalaycı alparslan ışık vali belediye başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZEMBİLLİ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ABDULLAH ER SEÇİMLERE HAZIR
ZEMBİLLİ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ABDULLAH ER SEÇİMLERE HAZIR
BELEDİYE EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR TARAFINDA
BELEDİYE EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR TARAFINDA