Vali Fahri Meral, Karaman'dan ayrıldı

Vali Fahri Meral, Karaman'dan ayrıldı

Vali Fahri Meral, Karaman'dan ayrıldı

Son çıkan valiler kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Fahri Meral, Karaman’dan ayrıldı. Vali Fahri Meral için sabah saat 10.00’da valilik önünde uğurlama töreni düzenlendi. Uğurlamaya, il protokolü ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Vali Fahri Meral eşi Zehra Meral ile birlikte kendisini uğurlamaya gelenlerle tek tek vedalaştı.

“Vefa gurubu çalışanlarına özel teşekkür”

Karaman Valisi Fahri Meral, kendisini uğurlamaya gelen Vefa gurubu çalışanlarına özel teşekkür etti. Meral, “11 Marttan itibaren devlet olarak halkımızın yanında olduk. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları bilim kurulunun önerileri ve İçişleri Bakanlığımızın aldığı kararları gerçekten güzel yerine getirdi. Vefa gurubu gönüllerden oluşan bir teşkilattır. Bu süreçte ihtiyaç sahibi herkese ulaştık. O yüzden emeğiniz büyük. Hepinize çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Biz Karaman’dan memnun ayrılıyoruz”

Vali Fahri Meral, gazetecilere yaptığı açıklamada; “Buraya gelişim hemen hemen 3 yıl olacak. Biz ailece Karaman’dan memnun ayrılıyoruz. Halka hizmet, hakka hizmet anlayışına inanıyoruz. Böylede elimizden geldiği kadar gayret göstermeye çalıştık. Şahsınız da bütün basın mensubu arkadaşlarımıza da teşekkür ediyoruz. Memlekete hizmete devam, hakkınızı helal edin” diye konuştu. Daha sonra Vali Fahri Meral ve eşi Zehra Meral, makam aracına binerek valilikten ayrıldı.

karaman valisi değişti karamn vali gitti garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZEMBİLLİ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ABDULLAH ER SEÇİMLERE HAZIR
ZEMBİLLİ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ABDULLAH ER SEÇİMLERE HAZIR
BELEDİYE EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR TARAFINDA
BELEDİYE EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR TARAFINDA