EBA UZAKTAN EĞİTİM İÇİN TERCİHİNİZ KABLONET OLSUN

EBA UZAKTAN EĞİTİM İÇİN TERCİHİNİZ KABLONET OLSUN. KARAMANIN EN HIZLI İNTERNETİ TURKSAT KABLONET

EBA UZAKTAN EĞİTİM İÇİN TERCİHİNİZ KABLONET OLSUN

Karamanda hizmet veren %100 kamu kurumu olan Türksat Kablonet internet, kablo tv, ev telefonu, sinema kanalları gibi birçok özelliği içerisinde barındıran sizlere Karamanda en iyi hizmeti sunan yerli ve milli bir kuruluştur.

Karamanın en hızlı interneti sloganıyla çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet ve gayret içerisinde görevlerimizi tam anlamıyla yerine getiriyoruz.

Gerçek fiber gerçek internet ne taahhüt ettiysek o hızı gördüğünüz kullandığınız Türkiyenin en güvenilir ve sağlam firması Türksat Kablo, oyun oynayan arkadaşlarımızada yüksek upload düşük pin değerleriylede ön sıralarda yerini almış durumda.

Karamanda bölgesinde binasında dairesinde Türksat kablonet olan herkesi devletimize ve milletimize destek olma ve en iyi hizmeti alma adına abone olmaya davet ediyoruz.

Karaman Ofis: Kirişçi mah. 049. sok. no:10/b Yunus Emre Camii Alt Köşe Aydoğdu Otel yanı 

0338 408 11 11 

05379526304

05316862771

UZAKTAN EĞİTİM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Uzaktan eğitim 23-27 Mart 2020 tarihleri arasında yapılacak.

EBA İLE UZAKTAN EĞİTİM NASIL OLACAK?

Türkiye’de ilk resmi koronavirüs vakasının görülmesinin ardından dün 16 Mart’tan itibaren okullar bir hafta tatil edildi. Ardından gelen 23 Mart’ta başlayan bir haftalık süreç için de eğitimin online olarak yapılmasına karar verildi. Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitimde aldığı önlemler kapsamında uzaktan eğitimin adresi ise internette Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ve televizyonda ise TRT kanalları olacak

EBA’ya eba.gov.tr adresinin yanısıra iOS ve Android için geliştirilen mobil uygulamalarına App Store ve Google Play üzerinden erişilebilecek. Türkiye'deki tüm öğrenci ve öğretmenlerin elektronik ortamda ders içeriklerine ulaşmasını sağlamak için 2012 yılında geliştirilen EBA’da neler var? Kimler kullanabiliyor? Sisteme nasıl giriş yapılabiliyor? Tüm Türkiye’nin merak ettiği bu sorunların cevaplarını bir araya getirdik.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) Fatih Projesi kapsamında online eğitim platformu olarak geliştirilen Eğitim Bilişim Ağı (EBA),tüm ders içeriklerini internet üzerinden sunuyor.

MEB bünyesindeki Yenilik ve Eğitim Teknolojileri (Yeğitek) Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çevrimiçi bir sosyal eğitim platformu olan EBA’ya, eba.gov.tr adresi üzerinden erişilebiliyor. Platforma “Öğrenci”, “Öğretmen” veya “Veli” olarak giriş yapılabiliyor.

 

karaman karaman turksat karaman kablonet kablonet karaman garaman garamannet karaman uydunet uydunet kablonet kablotv karaman kablotv garamangaramannet karamankablonet karamankablotv karamankabloses kabloses türksat turksat k
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ERMENEK BELEDİYESİNDE ASGARİ ÜCRET 3115TL OLDU
ERMENEK BELEDİYESİNDE ASGARİ ÜCRET 3115TL OLDU
KAZIM KARABEKİR PAŞA TÖRENLE ANILDI
KAZIM KARABEKİR PAŞA TÖRENLE ANILDI