Reklamı Geç
Advert
Advert

SAVAŞ KALAYCI TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİYLE BİR ARAYA GELDİ

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı Temizlik İşleri Müdürlüğünde görev yapan personelle kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

SAVAŞ KALAYCI TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİYLE BİR ARAYA GELDİ
   Temizlik İşleri Müdürlüğü Personeli ile şantiye alanında düzenlenen kaynaşma yemeğine katılan Başkan Kalaycı, personelle birlikte yemek yiyerek sohbet etti. Başkan Kalaycı, özverili ve samimi çalışmaları için herkese teşekkür ederek: “Gecelerini gündüzlerine katıp şehrimizin temizlenmesi noktasında hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan çok kıymetli mesai arkadaşlarım, bugün; sıkıntılarınızı dinlemek, taleplerinizi değerlendirmek için buradayız. Bizler için her çalışan önemlidir ve değerlidir, fakat sizin yapmış olduğunuz iş gerçekten çok mukaddes ve kutsal bir görevdir. Koca bir şehrin temizliği sizin omuzlarınızın üstündedir. Günün 24 saati bütün sokakları alın terinizle eviniz gibi temizliyor, eviniz gibi bakıyorsunuz. Hepinizden Allah razı olsun. Gittiğim her yerde temizlik işlerinin çalışmalarından övgüyle bahsediliyor. Bu özverili çalışmanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. İşimizi en güzel şekilde ve en verimli şekilde yaparsak her zaman takdir alırız. Daha temiz bir Karaman için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Hepinize işlerinizde kolaylıklar diliyorum” dedi
 
        Yemek programına, Başkan Kalaycı’nın yanı sıra; Belediye Meclis Üyesi Mustafa Aşkan, Ongun A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gülcan, Ongun A.Ş. Genel Müdürü Turan Uysal, Belediye Hizmet Müdürleri ve temizlik işleri personeli katıldı.
KARAMAN karaman savas kalayci garaman garamannet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sitemize Ulaşan Kurban Bayramı Mesajları
Sitemize Ulaşan Kurban Bayramı Mesajları
Selman Oğuzhan Eser’in Bayram Mesajı
Selman Oğuzhan Eser’in Bayram Mesajı